Bestsellers

 

O nás

Spoločnosť CORNER SK spol. s r.o. pôsobí vo svete kávy, v ktorom sa od roku 2001 uplatnila výhradným importom talianskej značky Lavazza na slovenský trh.
V našom sortimente sú mimo iného aj exkluzívne francúzske čaje Dammann a „butiková" talianska čokoláda Amedei. Spolupracujeme výhradne so spoločnosťami založených na rodinnej tradícii, kde sa jednotlivé generácie oddávajú filozofii rešpektovania značky, jej identity a budovania s dôrazom na kvalitu a inováciu produktov.

Lavazza je najpredávanejšou talianskou kávou na svete. Spoločnosť Luigi Lavazza S.p.A. bola oficiálne založená v roku 1895 v Turíne. Dnes sa spája so znakom moderného inovačného štýlu, cítenia a pozitívneho vnímania. Pôsobí na piatich kontinentoch, počnúc Islandom až po Austráliu. Deväť medzinárodných dcérskych spoločností a vyše osemdesiat autorizovaných distribútorov zabezpečuje jej prvenstvo v oblasti prémiových káv. Denná produkcia sa vyšplhala na neuveriteľných 370 t kávy.

Značka Dammann patrí do kategórie super prémiových čajov. Vyrábajú sa od roku 1925 vo Francúzsku. Začiatky spoločnosti však vedú až do roku 1692, kedy jej zakladateľovi bolo podľa kráľovského práva priznané privilégium „predávať a nechať predávať". Spoločnosť Dammann Fréres ako prvá vyvinula tzv. krištáľové vrecúško z priehľadného textilného materiálu, ktoré chráni čajové lístky pred negatívnym vplyvom vonkajšieho prostredia. Elegancia, estetika, exotika. Tri „E" prinášajú tejto značke jej jedinečnosť.

Amedei, exkluzívna čokoláda z malebného Toskánska, ocenená niekoľkými zlatými medailami, patrí bezpochyby k absolútnej svetovej špičke. Talianska firma Amedei založená v roku 1990 sa snaží priniesť svojim zákazníkom nezvyčajný chuťový zážitok kombináciou jednoduchých tradičných hodnôt prevzatých od starších generácií. Ženský dotyk, výnimočné schopnosti rodinnej firmy, ktoré sa prenášajú z matky na dcéru, hľadanie dokonalosti, využívanie prírodných metód, neustále výzvy pre tvorbu nových magických chutí, túžba, ale predovšetkým láska a vášeň k čokoláde sú kľúčom špičkovej kvality čokolády Amedei.
 
 
 

Facebook