Bestsellers

 

Aké sú možnosti dopravy?

Vybrať si môžete z nasledujúcich foriem:

  1. Osobným prevzatím tovaru v našom sklade na adrese: CORNER SK, Stará Vajnorská 39, Bratislava, SR (mapa) v čase pondelok - piatok: 8:00 - 15:30 hod. Pri osobnom odbere, samozrejme neplatíte žiadne poštovné, bez ohľadu na spôsob platby. Zaplatiť môžete v hotovosti, alebo platobnou kartou.

  2. Osobným prevzatím tovaru v našej predajni na adrese: CORNER SK, Stará Vajnorská 39, Bratislava, SR (mapa) v čase pondelok - piatok: 9:00 - 18:00 hod. Pri osobnom odbere, samozrejme neplatíte žiadne poštovné, bez ohľadu na spôsob platby. Zaplatiť môžete v hotovosti, alebo platobnou kartou.

  3. Zaslaním tovaru prostredníctvom kuriéra
    Zásielky sú dodané obvykle v priebehu 72 hodín od podania objednávky, ak je všetok požadovaný tovar na sklade. V opačnom prípade Vás budeme kontaktovať. Tovar je poistený kuriérskou službou.

Cenník dopravy kuriérom v rámci Slovenskej republiky

Hodnota objednávky vrátane DPH Cena za dopravu vrátane DPH
Objednávky do 30€ 4.80€
Objednávky nad 30€ 2.40€
Objednávky nad 50€ 0.00€

Radi Vám tovar zašleme aj do zahraničia, prosím kontaktujte nás s požiadavkou prostredníctvom e-mailu na adrese: odbyt@corner.sk. Naši operátori Vás budú obratom informovať o cene prepravy.

Tovar je pri preprave bezpečne zabalený a prelepený páskou s logom CORNER. Pri preberaní tovaru vždy skontrolujte nepoškodenosť obalu i samotného tovaru. V prípade poškodenia spíšte s pracovníkom kuriérskej služby protokol o škode a ak to uznáte za vhodné tovar nepreberajte.

 
 
 

Facebook